BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 11108024
*
nr 1110 8024
Bordslampfot
1960-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 20:32:01
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/4 18:37:04
1
150 kr
4/5 08:19:07
2
200 kr
4/5 09:09:21
1
Vinnande bud
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor
-
5221 Arbetslampa
PeFeGe, Ledad. Längd: 73+ 73
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:07
-
5091 Bordslampa
Boréns, Mässing/läder, höjd: 46 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:16
-
5086 Bordslampa
höjd: 24cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:41
-
2152 Bordslampfot
Elsa Engeström (1885-1976), Sverige. Gustavsberg, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:39
-
4235 Bordslampfot
omkring sekelskiftet 1900. Höjd: 42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:18
-
5064 Bordslampor
2 st, alabaster. Höjd: 31cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:57
*
Bordslampfot
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8024
Bordslampfot
1960-tal
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/4 18:37:04 | 1 | 150 kr |
4/5 08:19:07 | 2 | 200 kr |
4/5 09:09:21 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor
-
5221 Arbetslampa
PeFeGe, Ledad. Längd: 73+ 73
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:07 -
5091 Bordslampa
Boréns, Mässing/läder, höjd: 46 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:16 -
5086 Bordslampa
höjd: 24cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:41
-
2152 Bordslampfot
Elsa Engeström (1885-1976), Sverige. Gustavsberg, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:39 -
4235 Bordslampfot
omkring sekelskiftet 1900. Höjd: 42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:18 -
5064 Bordslampor
2 st, alabaster. Höjd: 31cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:57